Aktualności

II Tydzień Małżeństwa w Białymstoku – kalendarz imprez

PODZIEL SIĘ:

Zapraszamy na II Tydzień Małżeństwa w Białymstoku organizowany przez nasz ośrodek. 
Szczegółowe informacje i zapisy na www.tydzienmalzenstwa-bialystok.pl oraz naszym FB. 

Tydzień Małżeństwa

Kalendarz imprez Tygodnia Małżeństwa w Białymstoku

 

7 lutego (wtorek)

#Warsztat: „Chcesz mieć rację czy relację?”

Jak wychodzić z konfliktów dbając o siebie i o relację z partnerem/partnerką?
Jak nawiązywać bliskie i głębokie relacje? 
Na warsztacie będą wykorzystywane narzędzia Porozumienia bez Przemocy (Nonviolent Communication- NVC) / empatycznej komunikacji.

Prowadzenie: Adrianna Naruk – certyfikowana trenerka NVC, Fundacji Familylab Polska, założycielka Pracowni Relacji Skontaktowani – http://skontaktowani.pl/

Godzina: 16.00
Miejsce: Pracownia Integra, ul. Warszawska 34, III piętro

# Małżeństwo 2.0 – warsztat psychologiczny

Na spotkanie zapraszamy pary, w których partnerzy/partnerki (oboje lub jedno z nich) są w ponownych związkach małżeńskich. Będziemy rozmawiać o tym, jak budować nowy związek i radzić sobie z przeszłością.

Prowadzenie: Wioletta Kujawa – Brzezińska i Artur Brzeziński – psychoterapeuci z Pracowni Integra.
Godzina: 18.30-20.00
Miejsce:
Pracowni Integra, ul. Warszawska 34, III piętro.

 

8 lutego (środa)

#Trening boksu dla dwojga

Zapraszam Was na trening boksu z personalnym trenerem.
Podczas treningu będzie można przećwiczyć różne elementy klasycznego treningu bokserskiego i ogólnorozwojowego, min.: ćwiczenia z techniki, walkę z cieniem oraz wiele innych ćwiczeń,
również w formie zabawowej.
Każdy człowiek ma indywidualne potrzeby i zdolności motoryczne do treningu, takie jak: szybkość, gibkość, wytrzymałość, siłę oraz koordynację, które warto uwzględnić.

Gwarancja dobrej zabawy i miło spędzonego czasu oraz tego, że po treningu każdy będzie odprężony i zadowolony.

Prowadzenie: Paweł Głażewski, Trener Personalny Boksu
Godzina: 17.00
Miejsce: Centrum Zamenhofa, ul. Warszawska 19, Białystok

ww.glazboxing.pl

 


9 lutego (czwartek)

#Podróż Orient Expressem czyli co czeka cię jeszcze w małżeństwie… – wykład

Małżeństwo to podróż pociągiem na bardzo długiej trasie. Sprawia, że krajobrazy za oknem na pewno już się nie powtórzą, a czasem mogą być bardzo zaskakujące. Ludzie w naszym wagonie zmieniają się i jedynym stałym punktem jest osoba, z którą wybraliśmy się w podróż…

Zapraszam na wykład o etapach małżeńskiego życia i wyzwaniach, jakie niesie każdy z nich. Mam nadzieję, że pozwoli to na chwilę refleksji nt. własnego związku. Uczestnicy będą mogli przyjrzeć się swojemu etapowi podróży, jego istotnym potrzebom i możliwościom ich zaspokojenia w swoim związku.

Prowadzenie: Jarosław Żukowski, psycholog i psychoterapeuta par w Pracowni Integra, prowadzi też blog dla małżeństw: www.filemonibaucis.wordpress.com

Godzina: 18.00-19.00
Miejsce:
Centrum Edukacji Nauczycieli, ul. Złota 4
Liczba miejsc: 60 

 

#Czekasz na tę jedną chwilę… – konsultacje dla młodych par

Wszystkie Pary Młode zapraszamy na bezpłatne konsultacje dotyczące organizacji dnia ślubu i wesela! Konsultantka ślubna wprowadzi wszystkich przygotowujących się do ślubu w najnowsze trendy w organizacji uroczystości ślubnej i wesela. Porozmawiamy o wyborze motywu przewodniego, koloru wesela czy atrakcjach, które wzbogacą ślubne przyjęcie. 

Godzina: 17:00
Miejsce: Centrum Kształcenia Nauczycieli przy ul. Złotej 4, Białystok
Prowadzenie: Katarzyna Kujawa, konsultantka ślubna z agencji @Agaya Konsultanci Ślubni

 

# Moc dotyku – warsztat masażu dla par

Gdy budzą się zmysły, zaczyna się przygoda – na warsztacie będzie mowa o masażu partnerskim. Masaż to nie tylko dotyk. Warto rzec masaż to aż dotyk, a szczególnie masaż partnerski. Jest to odkrywcza wędrówka po ciele, podróż do królestwa zmysłów. Jak się w nią udać? Jak odkryć „nową ziemię”? O tym na warsztacie opowie Justyna Tymcio promotorka naturalnego dbania o ciało i ducha, prowadząca Mariee SPA.

Przychodząc na warsztaty:
– dowiesz się jak wykorzystać ręce,
– rozsmakujesz się w olejkach esencjonalnych,
– nauczysz się podstawowych technik rozluźniających,
– skosztujesz herbatek m. in. „na twórczą energię” lub winka na zdrowy sen i uśmiech na twarzy
– przekonasz się jakie dobrodziejstwa daje masaż.

Uwaga: Na warsztaty można przyjść jedynie z małżonkiem. Wstęp wolny. Liczba miejsc – 8 par
Prowadzenie: Justyna Tymcio
Godzina: 17.30
Miejsce: Pracownia Integra – Białystok, ul. Warszawska 34, III piętro
Zgłoszenia: mariee_spa@wp.pl lub Justyna Tymcio tel. 507 695 638

 

 

10 lutego (piątek)

#Msza święta z konferencją dla małżeństw

Godzina: 18.00
Mszę odprawi werbista o. Edward Konkol, werbista, twórca Stowarzyszenia Droga
Miejsce: Kaplicy Misjonarzy Werbistów w Kleosinie, ul. Zambrowska 24

 

#Lekcja salsy

W salsie jest trochę tak jak w małżeństwie… partner swoim silnym ramieniem prowadzi kobietę przez trudy życia codziennego, daje jej wparcie i poczucie bycia tą jedyną. Partnerka natomiast ulega prowadzeniu przy czym doskonale się prezentuje i eksponuje swą kobiecość. Identycznie jak w salsie kubańskiej! Z tym, że akurat tu o wszystkim decyduje mąż!

Zapraszamy na krótką migawkę, na której zapewniamy dobrą zabawę i humor. Zajęcia poprowadzą Paulina i Radek, osoby o dwóch różnych temperamentach, które wprowadzają na swoich zajęciach niepowtarzalną atmosferę oraz wyciskają pokłady endorfin z każdego. A przy tym pokażą, czym jest salsa kubańska w pigułce.

Prowadzenie: instruktorzy Paulina Kozłowska, Radek Piątek
Godzina: 20.45-21.45
Miejsce: What’s Up Studio Centrum Kreatywności,
Aleja Tysiąclecia Państwa Polskiego 8 (wjazd od ulicy Kombatantów)
Koszt: 10 zł/os.

#Małżeńska siłownia – trening dla par
Trening dla par to zajęcia podczas, których nauczycie się jak wykonać efektywne ćwiczenia dla dwóch osób, bez dodatkowego sprzętu i bez konieczności wychodzenia na siłownię. Cały trening możecie wykonać w domowych warunkach, korzystając z domowego wyposażenia.
Poznacie też sposoby na wzajemne motywowanie się do aktywności fizycznej i korzyści z niej płynące. Solidna dawka dobrego samopoczucia gwarantowana!
Uczestników prosimy o przyjście w stroju sportowym oraz zabranie ze sobą przynajmniej 1 maty do ćwiczeń (najlepiej 2 – dla każdego po 1) ew. 2 ręczników lub dużego koca.

Godzina: 19:00.
Prowadzenie: Adam Kotleszka, instruktor sportu i trener personalny.
Miejsce: Centrum Edukacji Nauczycieli, ul. Złota 4, Białystok
Wszelkie pytania – 789-419-622.

 

#Joga w parach

Podczas zajęć w atmosferze spokoju i radości rozłożycie obok siebie maty, by się wsłuchać w swój oddech, łagodnie porozciągać i odprężyć. Zajęcia rozpoczniemy od łagodnej rozgrzewki, aby następnie wspólnie wykonać sekwencję pozycji jogicznych, a zakończymy dłuższą relaksacją. Praktyka jogi w parach pozwoli nam nawiązać bliższy kontakt z samym sobą oraz ukochaną osobą. Poprzez kontakt fizyczny – dotyk będziemy mogli uwrażliwić się na naszego partnera jeszcze bardziej i rozwinąć empatię. Zajęcia przeznaczona dla par.

Wcześniejsze doświadczenie związane z praktyką jogi nie jest potrzebne.

Promocja

Osoby, które w dniu wydarzenia dokonają zakupu miesięcznego karnetu grupy początkującej dla 2 osób zamiast 300 zł zapłacą 220 zł. Jeżeli tylko jeden partner zdecyduje się na karnet – będzie mógł nabyć go w promocyjnej cenie 130 zł (zamiast regularnej ceny 150 zł)

Karnet obowiązuje na zajęcia grupy początkującej 2×60 min w tygodniu w kolejnym miesiącu kalendarzowym. Szczegóły i grafik zajęć na: yogastudio.pl. Obowiązuje strój sportowy. Wstęp wolny.

Prowadzenie: Ania Chomczyk
Godzina: 17:00-18:00
Miejsce: Shanti Yoga Studio, ul. 42 Pułku Piechoty 41, Białystok

 

# Mąż przy porodzie – warsztaty dla par

Poród rodzinny jest teraz standardem. Oczekuje się, że mężczyzna będzie obecny przy narodzinach swojego dziecka. Bywa jednak, że mąż postawiony przed taką perspektywą nie czuje się do końca pewny. Wystarczy trochę przygotowania, wiedzy i opanowania kilku praktycznych sztuczek, aby mężczyzna był najwspanialszym towarzyszem porodowym dla swojej ukochanej.

Na warsztatach dowiecie się i przećwiczycie jak być pomocnym i jak tę pomoc przyjmować. Nauczycie się praktycznych sposobów łagodzenia bólu porodowego i poznacie kilka prostych technik, które doule wspierające w porodach zawsze mają w zanadrzu. Jako prowadząca jestem po to, aby Wam pomóc i towarzyszyć w drodze uczenia się wzajemnego wsparcia w tej wyjątkowej sytuacji, jaką są narodziny Waszego dziecka,

Prowadząca: Ania Sawoń (Doulania) – doula, mama trójki dzieci, żona wspaniałego męża
Godzina:17.00 do 19.00
Miejsce: Pracownia Integra, Warszawska34, III piętro
Inwestycja:
3
0 zł od pary (płatne na zajęciach)

 

11 lutego (sobota)

#Para w ruch! – warsztat rozwoju dla małżeństw przez ruch, taniec i pracę z ciałem

Nie chodź na rynek, wejdź w siebie, we wnętrzu człowieka mieszka prawda…”

(Św. Augustyn)

Zapraszam na warsztat, podczas którego będziemy ruszać się, tańczyć, śmiać i rozmawiać. Nie będzie nauki konkretnych kroków tanecznych, dlatego właśnie na warsztat może przyjść każde małżeństwo, które niezbyt dobrze czuje się na parkiecie. Zamiast „kroków”, indywidualnie i w parze poszukamy ruchu, który wspiera i pomaga powrócić do wewnętrznej równowagi. Nie zabraknie miejsca na relaks i wyciszenie, aby zwolnić nieco w codziennym zabieganiu. Będzie również czas na to, aby w atmosferze uważności i akceptacji podjąć refleksję nad własnym rozwojem.

Na warsztat należy zabrać wygodne ubranie i miękkie buty. Aby móc się położyć weź karimatę lub koc (każdy z małżonków) oraz wodę do picia.

Prowadzenie: Agnieszka Kazberuk, psychoterapeutka tańcem i ruchem.
Godzina: 10.00 – 13.00
Miejsce: Centrum Edukacji Nauczycieli, ul. Złota 4, Białystok
Liczba miejsc: 16 (8 par)

#Rzeźba pary – warsztat dla par
Warsztat adresowany jest do wszystkich par, które gotowe są do stworzenia żywej rzeźby swojego związku przy pomocy innych uczestników warsztatu i wzięcia udziału w twórczości innych par. Dzięki warsztatowi uczestnicy będą mieli okazję zobaczyć swoje relacje w nowym świetle. Będzie to być może także okazja do odkrycia lub ujawnienia głęboko skrywanych potrzeb i pragnień. Potrzebny jest luźny strój, dawka wyobraźni i uruchomienie swojej twórczej natury oraz otwartości na nowe doświadczenia. Przyda się też dobry humor 🙂

Prowadzenie: Elżbieta Bakun i Katarzyna Renczyńska, psychoterapeutki par w Pracowni Integra.
Godzina: 10.00
Miejsce: Pracownia Integra, ul. Warszawska 34, III piętro.

 

12 lutego (niedziela)

#Spacer historyczny po Białymstoku „Białostockie małżeństwa II”.

Będzie to druga odsłona białostockich małżeństw. Będziemy odkrywać historię miejsca związane z osobami Sendera i Małki Blochów, założycieli jednej z pierwszych białostockich fabryk tekstylnych w pierwszej połowie XIX wieku oraz Bohdana i Zofii Ostromęckich, lekarza i nauczycielki, białostockich społeczników z pierwszej ćwierci XX wieku.

Czas trwania spaceru – około 2 godzin.  Udział w spacerze jest bezpłatny. Nie trzeba się zapisywać, wystarczy przyjść

Prowadzenie: Daniel Paczkowski, przewodnik terenowy PTTK po województwie podlaskim,
Godzina: 10.00
Zbiórka: przy ulicy Grottgera obok zabytkowej willi pod adresem Mickiewicza 34.

 

#„Zakochaj się w swojej żonie/mężu jeszcze raz” – eksperyment psychologiczny

Warsztat będzie powtórzeniem eksperymentu amerykańskiego psychologa Artura Arona. Polegał na rozmowie każdej pary wg ściśle określonego scenariusza pytań, na które małżonkowie będą sobie odpowiadać.

Amerykański badacz sprawdzał w swoim eksperymencie czy zupełnie nieznajome osoby mogą się w sobie zakochać w określonych warunkach. My chcemy sprawdzić rzecz jeszcze trudniejszą, czy można na powrót zakochać się w swoim współmałżonku (lub pokochać go jeszcze mocniej). W tym celu każdą parę poprosimy przed i po właściwej części eksperymentu o wypełnieniu ankiety Satysfakcji Małżeńskiej (anonimowo:).

Gwarantujemy dobrą zabawę, pogłębienie relacji oraz… przejście do historii… (jeśli eksperyment się powiedzie).

Prowadzenie: Barbara i Jarosław Żukowscy, psychoterapeuci Pracowni Integra
Godzina: 11.30-13.30
Miejsce:
Centrum Edukacji Nauczycieli, ul. Złota 4, Białystok
Liczba miejsc: 40 par


# Mini sesja fotograficzna pary

Magdalena Niemyjska z Femme Studio proponuje mini sesje pary (5 zdjęć). Jedno zdjęcie każda para otrzymuje za darmo, natomiast istnieje możliwość dokupienia pozostałych 4 zdjęć w cenie 100 zł (cała sesja)

Oprócz tego Femme Studio proponuje 10 % zniżki na dowolna sesje.
Godzina: ok. 13.30 (po warsztacie Zakochaj się…)
Miejsce:
Centrum Edukacji Nauczycieli, ul. Złota 4, Białystok

 

# Co to za teatr? – warsztat psychologiczny
Warsztat będzie poświęcony komunikacji w parze. W zainscenizowanych scenkach przyjrzymy się zasobom i trudnościom w porozumiewaniu się małżonków. U uczestników mile widziana jest gotowość do własnej aktywności na spotkaniu. Dzięki pracy w grupie i przy wsparciu prowadzących chcemy uwrażliwić uczestników na skuteczne wyrażanie własnych potrzeb i emocji w małżeństwie. Drugim równie ważnym elementem warsztatu będzie ćwiczenie umiejętności uważnego odczytywanie komunikatów partnera/partnerki.
Prowadzenie: Małgorzata Charkiewicz-Kalinowska, Krystyna Wysocka, psychoterapeutki Pracowni Integra
Godzina: 12.30
Miejsce: Pracownia Integra, ul. Warszawska 34, III piętro.

 

# Kino we dwoje – projekcja filmu z prelekcją  i mini warsztat po filmie dla par.

Zapraszamy do kina na film – niespodziankę: komedię dla par, połączoną z wprowadzeniem i krótkim warsztatem nt. jak wspólne oglądanie filmów może  polepszyć relacje, a nawet – jak dowodzą amerykańscy uczeni  – zastąpić terapię małżeńską.

Mają trzydzieści lat stażu, dzieci dawno poza domem, a oni zamiast używać życia, śpią w oddzielnych sypialniach. Ich życie coraz mniej jest wspólne, a coraz bardziej osobne. Oko kamery skupia się na tej parze właśnie wtedy, gdy Kay (Meryl Streep) postanawia zmienić sytuację i zawalczyć z Arnoldem (Tommy Lee Jones) o ich związek, co jak się chwilę zastanowić, oznacza też –  o resztę ich wspólnego życia. 

Prowadzenie: Barbara i Jarosław Żukowscy, psychoterapeuci Pracowni Integra
Godzina: 18.00
Miejsce: Camera Cafe – Kino Pokój (sala kameralna), ul. Lipowa 14, Białystok
Inwestycja: bezpłatnie

 

 

 

#”Ogród Zmysłów i Namiętności” – iskrzące inspiracją spotkanie, bardzo wzmacniające i pobudzające

Aby móc kochać, musimy przede wszystkim docenić to, czym zostaliśmy obdarzeni przez naturę, zadbać o samych siebie. Zadbane ciało sprawia, że człowiek doskonale czuje się we własnej skórze, jest bardziej pewny swej atrakcyjności. Gdy już zadbasz o siebie, możesz skupić się na osobie, której miłość chcesz pozyskać lub utrzymać”.

Odkrywcza podroż z „Ogrodem Zmysłów i Namiętności” to zagłębienie się w krainę różnych wonności, koktajli miłosnych, mikstur i eliksirów, cudownej muzyki …

Program:
1. Koncert zmysłów – Justyna Tymcio – promotorką naturalnego dbania o ciało i ducha, prowadzi Mariee SPA , https://www.facebook.com/naturalnie.naturalna/ http://marieespa.wixsite.com/marieespa-eventsclub
2. Odnajdź swoją siłę – Ewa Guza, trener, mówca, manager http://ewaguza.pl/
3. Magia zapachów – Dana Ostrówka

Gdy się spotkamy, poszukamy m.in. odpowiedzi na to:
– co robić, gdy „uszło powietrze” ?
– jak przebudzić „dyrygenta rozkoszy”?
– jak zadbać o „najseksowniejszy” narząd zmysłu – (narząd Jacobsona)?
– czy możliwy jest „seksapil z flakonu”?
– gdzie jest źródło pożądania?

Ponadto dowiesz się:
– dlaczego kobiety często nie wierzą w własne możliwości?
– gdzie tkwi problem braku doceniana siebie i jak to zmienić?
– skąd czerpać energie do codziennych zadań?

Godzina: 11.00
Miejsce: restauracja „Świat Pokus”, ul. Słonimska 2, Białystok
P.S. Już tradycyjnie będzie winko na dobry humor i zdrowy sen 🙂
Wstęp wolny, organizatorom będzie niezwykle miło jak przekażesz symboliczne 8 zł do słoika za materiały na warsztaty 🙂
Zgłoszenia: mariee_spa@wp.pl lub Justyna Tymcio tel. 507 695 638

 

13 lutego (poniedziałek)

 

#Nabożeństwo w intencji małżeństw

Po nabożeństwie zapraszamy na spotkanie w domu parafialnym poświęcone prawosławnemu rozumieniu sakramentu małżeństwa, jak również małżeństwom wyznaniowo mieszanym. Zapraszamy pary małżeńskie jak również tych którzy planują zawrzeć związek małżeński.

Prowadzenie: ks. dr Piotr Fiedoruk
Godzina: 17.30
Miejsce: Cerkiew Św. proroka Eliasza w Białymstoku ul. Suchowolca 37.

Nie trzeba się zapisywać, wystarczy przyjść, także indywidualnie.

 

# Taniec HIP HOP dla małżeństw

Zapraszamy małżeństwa do wspólnego udziału w zajęciach tanecznych pt. „Taniec HIP HOP dla małżeństw”. Warsztaty poprowadzi doświadczony instruktor Magdalena Surwi Surwiłło, reprezentantka i współtwórczyni 4KONEKT!

Hip Hop to styl tańca ulicznego, który daje możliwość wszechstronnego rozwoju ruchowego. Kształtuje poczucie rytmu i koordynację. Poprawia wydolność całego ciała, uczy kreatywnego myślenia, otwiera i inspiruje. W trakcie zajęć uczestnicy (mąż +żona) poznają podstawy stanowiące bazę do zrozumienia tego stylu. W oparciu o te elementy uczestnicy będą wspólnie z instruktorem odkrywać taniec uliczny poprzez ciekawe ćwiczenia, które dostarczą mnóstwo satysfakcji i dobrej zabawy. Gwarantujemy świetnie i kreatywnie spędzony czas!

Miejsce: Otwarta Przestrzeń Artystyczna ARTEA /ul. Zwycięstwa 10 (budynek Polmozbyt lok. 106 piętro I)
Godzina: 19.00

Wykład „Czy można skutecznie schudnąć?”

Podczas wykładu poruszymy m.in. następujące treści:

– jak mądrze zaplanować proces odchudzania aby skutecznie osiągnąć swój cel;
– dlaczego odchudzanie z pomocą dietetyka jest skuteczniejsze i prostsze niż podejmowanie prób na własna rękę;
– jak w łatwy sposób ograniczyć kaloryczność typowych potraw aby podczas odchudzania nie dokonywać rewolucji w żywieniu swoim i swojej rodziny;
– jestem na diecie i nie chudnę – dlaczego?;
– czy istnieją suplementy diety lub produkty spożywcze, które faktycznie pomogą nam schudnąć;

Prowadzenie: Remigiusz Filarski
Godzina: 16.30
Miejsce: Centrum Edukacji Nauczycieli, ul. Złota 4, Białystok


#Dobra komunikacja to wspaniała relacja –
warsztat prowadzony z wykorzystaniem narzędzi coachingowych

Wielu błędów i nieporozumień byśmy uniknęli, a nasze życie byłoby łatwiejsze i wypełnione wzajemnym zrozumieniem, gdybyśmy tylko posiadali tę wiedzę, którą dzisiaj mamy. Przez tyle lat myśleliśmy, że ta druga strona jest złośliwa, bo jak można nie rozumieć tego, co się do siebie po polsku mówi? Nie wiedzieliśmy o tym, gdzie leży problem.”
To słowa jednej z par, z którą pracowałam coachingowo. Okazuje się, że mówienie po polsku czasami nie wystarcza, więc jeśli chcecie dołączyć do tych, którzy wiedzą więcej i zwiększyć wzajemne zrozumienie, zapraszam Was na warsztat dla max. 8 par (liczy się kolejność zgłoszeń).

Jeżeli:
– przynajmniej jedno z was, czuje, że druga strona go nie rozumie,
– czujecie, że można byłoby inaczej i łatwiej,
– jesteście otwarci na zmiany,

przyjdźcie na spotkanie, na którym:
– wykonacie proste, ale ciekawe ćwiczenie, które wniesie w Wasze życie nową jakość,
– wyciągniecie wnioski,
– skorzystacie z mojej wiedzy, ale też tej ukrytej głęboko w Was.

Prowadzenie: Ewa Szpakowicz – dyplomowany coach z międzynarodową akredytacją International Coach Federation, trener, doradca biznesowy i zawodowy, właścicielka firmy Zema. www.ewaszpakowicz.pl

Godzina: 18:00 – 19:30
Miejsce: Hetmańska 44 lok 104, Białystok
Inwestycja: bezpłatnie
Zgłoszenia na email: ewa.szpakowicz@zema.com.pl Liczy się kolejność zgłoszeń

 

14 lutego (wtorek)

# Wieczór cha-cha-cha – warsztat tańca

Sfera Tańca zaprasza wszystkich na darmowe warsztaty tańca w parach! W tym roku tematem zajęć będzie żywiołowa i rytmiczna cha-cha-cha… Spędź czas w Walentynki ze swoją drugą połówką tanecznie. Może właśnie u nas odnajdziecie swoją wspólną pasję?
Zajęcia są bezpłatne.
Dodatkowo w miesiącach luty-marzec, począwszy od 21.02.2017 odbywać się będzie kontynuacja zajęć. W każdy wtorek godz. 19.30-20.30! Dla Par biorących udział w zajęciach 14.02.2017 przygotowaliśmy specjalną, promocyjną cenę takiego kursu. Zapraszamy! Liczba miejsc ograniczona!

Godzina: 19.30-20.30
Miejsce: Sfera Tańca, ul. Ryska 1, budynek E.


Oferta ważna przez cały Tydzień Małżeństwa (7 – 14.02.2017)

#Filiżanka gorącej kawy, herbaty lub czekolady…
10% zniżka dla małżeństw w pijalni kawy i w sklepie „Pożegnanie z Afryką”.
„Filiżanka gorącej kawy, herbaty lub czekolady… Czy można sobie wyobrazić lepsze warunki do relaksu po wypełnionym pracą lub nauką dniu? Od 1995 r. „Pożegnanie z Afryką” oferuje Państwu bogactwo smaku kawy. Wysoki standard i tradycja pijalni kawy i herbaty to jest to co wyróżnia nasze miejsce. Przyjemna i spokojna muzyka współtworzy niepowtarzalny klimat. Atmosfera sprzyja spotkaniom w ciągu dnia, a wieczorem uprzyjemnia rozmowy z przyjaciółmi. 

Pijalnia kawy „Pożegnanie z Afryką”
ul. Waryńskiego 4, 15-461 Białystok
Godziny otwarcia: poniedziałek – niedziela 10-20
Kontakt : tel. 85 65-25-505, e-mail:
sklepzkawa.bialystok@wp.pl

#Dieta dla dwojga
Specjalna oferta Centrum Dietetyki Stosowanej

Pakiet Małżeński: To rozwiązanie dla par, które chcą wspólnie rozpocząć odchudzanie. W celu ułatwienia realizacji diety opracujemy dla Państwa jeden jadłospis różniący się wielkościami porcji. Dzięki temu można spożywać te same posiłki ograniczając do minimum czas potrzebny na ich przygotowanie.

Pakiet obejmuje:
– konsultacje z dietetykiem połączone z analizą składu ciała,

– opracowanie diety dla dwóch osób,
– 2 wizyty kontrolne obejmujące również opracowanie nowych jadłospisów,
– opiekę dietetyka CDS.

Cena promocyjna: 399zł (cena normalna 499zł)

Kontakt i zgłoszenia: Centrum Dietetyki Stosowanej , tel.792 930 144, info@cds-dieta.pl

                                                                                                      Patronat medialny:

                                        


« PowrótDodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

BĄDŹMY W KONTAKCIE

Integra - Pracownia Psychoterapii i Psychoedukcji

Integra - Pracownia Psychoterapii i Psychoedukcji

Białystok, ul. Warszawska 34, III piętro
tel. 608 686 376
WYŚLIJ DO NAS WIADOMOŚĆ

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji jest dostępnych na stronie Wszystko o ciasteczkach.

Akceptuję